درباره ما

شرکت دیا پمپ دارای سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت قطعات و شیرآلات صنعتی می باشد . دیا پمپ اکنون یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان انواع پمپ های دیافراگمی در ایران می باشد.
کارگاه ها و تاسیسات این مجموعه با آخرین و روزآمدترین ماشین آلات شکل دهی و تولید مصالح، تجهیز شده اند . دیا پمپ نیروی کار انسانی خود را از میان نیروهای ماهر و متخصص بر می گزیند و به همت گروه مشاوران فنی مجموعه با برگزاری کارگاه های آموزشی یا توزیع جزوات آموزشی ، دانش و فعالیت تخصصی ایشان را ارتقاء می دهد. ماشین آلات این شرکت نیز با کارشناسی متخصصان خبره از میان آخرین و به روز ترین ماشین آلات دنیا انتخاب و خریداری شده اند و تیم کارشناسان با بررسی مداوم فناوری های جدید تجهیزات خود را متناسب با با نیازهای تازه، روزآمد می کنند. علاوه بر این، آنچه بر توان این مجموعه می افزاید همکاری نزدیک با بزرگترین مجموعه های صنعتی داخلی و خارجی برای تامین مصالح مورد نیاز است. دیا پمپ از زمان تاسیس با حساسیت بسیار به نیازها و تقاضاهای متنوع صنایع مختلف توجه نشان داده و بدین اعتبار است که امروز می تواند محصولاتی تولید کند که ضامن گردش چرخ تولید کارخانجات بسیار باشد. گروه مشاوران فنی این شرکت همواره آماده است تا به متقاضیان و همکاران مشاوره لازم را ارائه دهد.

امید است بتوانیم با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات قابل رقابت سهم کوچکی در پیشبرد و اهداف عالی آن شرکت و سرافرازی ایران عزیز داشته باشیم .