پمپ های دیافراگمی دیا پمپ

پمپ های دیافراگمی دیا پمپ

پمپ های دیافراگمی دیا پمپ ساخت کشور ترکیه، دارای گارانتی 12 ماهه می باشند. در این قسمت به بررسی هر کدام از انواع پمپ ها می پردازیم.

پمپ های دیافراگمی فلزی سری پلاس

پمپ‌های دیافراگمی بدنه فلزی سری Plus، پمپ های بخش فوقانی ما هستند. تمام قسمت‌های پمپ که با مایع در تماس هستند فلزی هستند. از مواد فلزی در پوشش ورودی هوا، کیت تعمیر دریچه Pilot، براکت میانی، پوشش داخلی، کیت تعمیر دریچه هوا و صدا خفه کن استفاده می کنند تا ساختاری با دوام بیشتری داشته باشند.

علاوه بر این، صدا خفه کن فلزی حجم صدای پمپ را به میزان قابل توجهی در مقایسه با دیگر صدا خفه کن ها کاهش می دهد و محیط را به سمت استانداردهای ایمنی شغلی سوق می‌دهد.

پمپ های دیافراگمی فلزی سری پرو

پمپ های دیافراگمی بدنه فلزی سری Pro پمپ های اقتصادی ما هستند. اگرچه تمام قسمت های پمپ که با مایعات در تماس هستند فلزی هستند ، اما مواد پوشش ورودی هوا ، کیت تعمیر شیر پیلوت ، هسته میانی ، روکش های داخلی ، کیت تعمیر دریچه هوا و صدا خفه کن به دلیل ارائه قیمت مناسب و اقتصادی از پلاستیک تولید می شوند. از نظر عملکرد و ظرفیت هیچ تفاوتی با سری پلاس ندارد.

پمپ های دیافراگمی پلاستیکی

پمپ های بدنه پلاستیکی دیا پمپ با طیف گسترده ای از محصولات در کلیه بخش ها از جمله شیمی ، رنگ ، پارچه ، مواد غذایی و تصفیه راه حل های مختلفی ارائه می دهند. علاوه بر گزینه های بدنه پلی پروپلن ، فایبرگلاس پلی پروپلن و بدن PVDF ، به لطف الاستومرهای خود مانند PTFE ، سانتروپن ، ویتون، Epdm، BunaN، نئوپرن می تواند راه حل هایی را برای مشتریان خود ایجاد کند.

پمپ های دیافراگمی بهداشتی

تمام قسمت های بدنه پمپ های دیافراگم بهداشتی دیا پمپ که با مایع در تماس هستند از 316L  ضد زنگ ساخته شده اند. از آنجا که اتصال سه گانه در تمام نقاط اتصال ارجح است ، تمیز کردن آن آسان است و حاوی میکروب نیست. ما در پمپ های بهداشتی از PTFE  و EPDM به عنوان دیافراگم استفاده می کنیم. به این ترتیب ، تمام سطحی که مایع با آنها در تماس است برای شرایط غذایی مناسب است.

پمپ های دیافراگمی فشار قوی

با کور کردن یکی از بخش های دیافراگمی پمپ های دیافراگمی سری پلاس ما، به عنوان مخزن هوای فشرده شده ، فشار خروجی پمپ دو برابر می شود (تا 16 بار). تأمین هوای پمپ همانند پمپ های دیگر ما (0-8.4 بار) است و مصرف هوا تغییر نمی کند. در اتصال پمپ کار اضافی دیگری وجود ندارد. این مدل بسیار کارآمد و ترجیحی به ویژه در برنامه های Filtrepres است.

پمپ های دیافراگمی سنگین

پمپ های دیافراگمی سنگین ما پمپ هایی هستند که در مایعات متراکم عملکرد بهتری دارند. از آنجا که محل قرارگیری توپ در یک محفظه بسیار نزدیک قرار دارد ، تلفات فشار به حداقل می رسد و پمپ برای کار با سرعت بیشتری فراهم می شود. علاوه بر این ، از آنجایی که دیافراگم ها از خطوط ورودی و خروجی فاصله دارند ، عمر آن طولانی تر است. علاوه بر این ، از آنجا که کیت سوپاپ در قسمت بالای پمپ قرار دارد ، مایعات در هنگام کار دیافراگم از دریچه فرار نمی کنند. دیا پمپ  اولین و تنهاترین شرکت تولید این پمپ در ترکیه است.

پمپ های دیافراگمی الکتریکی موتوردار

اگر در کار خود کمپرسور ندارید یا از پمپ های دیافراگم بیش از حد استفاده می کنید و هزینه انرژی شما افزایش یافته است ، پمپ های دیافراگمی الکتریکی موتوردار ما برای شما مناسب است. بدنه پمپ های دیافراگمی هوا را می گیریم و به جای درایو هوا ، آنها را با موتور درایو اجرا می کنیم. در این روش می توانید تا 80٪ انرژی صرفه جویی کنید.

قطعات یدکی

به لطف هویت سازنده پمپ های دیا پمپ، تمام قطعات یدکی را از شعبه به مشتریان خود تحویل می دهد. علاوه بر این ، قطعات یدکی را به عنوان مجموعه تحمیل نمی کند، حتی می تواند یک قطعه را در صورت نیاز مشتری برای آن ، تأمین کند.

برای مشاهده انواع پمپ های دیافراگمی شرکت، بر روی عناوین لینک دار کلیک کنید.

انتخاب پمپ یکی از اقدامات اصلی هنگام خرید پمپ می باشد. برای مطالعه راجب نحوه انتخاب پمپ بر روی لینک “راهنمای انتخاب پمپ” کلیک کنید.

درباره diapomp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *